ONLINE FORD YEDEK PARÇA SATIŞI. WWW.FORDPARCABUL.COM Ana Sayfa Hakkımızda Yeni Üyelik Alışveriş Sepetim Müşteri Hizmetleri Yardım İletişim
Alışveriş SepetiMüşteri Hizmetleri
 
Operatörlerimiz ile canlı görüşme başlatmak için tıklayınız... Arayıpta bulamadığınız ürünler için bize mail atın...
TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Hakkımızda

Hakkımızda

TEKİRDAĞ OTOMOTİV
2008 yılında Adana'da kurulan Özel Tekirdağ Ford Servisimizde araçlarınızın periyodik bakımı, onarımı, sigorta ve yedek parça dahil diğer tüm hizmetleri profesyonel ekibimiz ve gelişmiş teknolojimiz ile yapılmaktadır.
Teknik personellerimiz ulaştıkları bilgi, beceri ve tecrübeleri sayesinde FORD OTOSAN tarafından başteknisyen olarak ünvanlandırılmışlardır. Hasar tespit departmanımızda kalite yönetimi standartlarında olduklarını kanıtlamış ekibimiz, Team Work International (TÜV) tarafından ISO 9000:2000 Kalite Yönetim Sistemleri katılım belgesi almayı hak etmişlerdir. Hizmetlerimiz ile Adana ve çevre illerde Ford markasının merkezi olmayı hedeflemekteyiz. Bu çerçevede gerekli alt yapı yatırımlarımızı gerçekleştiriken Mekanik Servisimizde sadece Ford markasına, diğer birimlerde ise tüm marka binek ve hafif ticari araçlara hizmet vermekteyiz.
YEDEK PARÇA SATIŞ HİZMETLERİMİZ
Servisimizde daima orjinal yedek parçalar kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Yedek parçada orjinal ürünlerin kullanılması aracınızın diğer parçaları ile yeni parçanın daha uyumlu ve daha verimli çalışmasını sağlayacaktır.
Yedek parça stoklarımızda Ford markasında geniş bir yelpazede, olabildiğince çok çeşitlilik ile hizmet vermekteyiz. Stoklarımız her türlü yedek parça ihtiyacınızı karşılayacak şekilde sürekli olarak güncellenmekte ve yenilenmektedir.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Aracınızın; her türlü bakım-onarım, mekanik, kaporta, boya ve boya koruma hizmetlerini, orijinal yedek parça ve uzman kadrosuyla birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kalite ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden hizmet aşamalarını gerçekleştirmekteyiz.
Her bakım sonrası test sürüşüne çıkarak araca yapılan işlemler kontrol edilip, son kontroller yapıldıktan sonra aracınız güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

  Oto Mekanik & Periyodik Bakım
» Motor Yağı Değişimi ve Bakımı
» Fren Balatası Değişimi ve Bakımı
» Yağ Filtresi Değişimi ve Bakımı
» Polen Filtresi Değişimi ve Bakımı
» Hava Filtresi Değişimi ve Bakımı
» Yakıt Filtresi Değişimi ve Bakımı
  Oto Elektrik
En son teknoloji ve güncel bilgilerle modern arıza tespit cihazları ile sorun gidermede uzman servis.
Aracınızın her türlü elektrik aksamında meydana gelen arızalara alanında gerekli eğitim ve tecrübeyi edinmiş personelimizle anında, etkili ve güvenli çözümler üretiyoruz.
  Oto Kaporta & Boya
Ford marka aracınızın kaportası hasar görmüş ise Tekirdağ Otomotiv olarak aracınızın kaportasını eskisi kadar kaliteli ve görüntüde bozulma olmadan düzeltiyoruz.
Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.
  Parça Değişim
Servisimizde, bakım ve onarım işlemleri sırasında orjinal Ford yedek parçaları kullanılmaktadır.
Montaj kolaylığı ile sağlamlığı birleştiren Ford orijinal parçaları, aracınızın dayanıklılığını arttırır ve ömrünü uzatır.
  Arıza Tespit & Diagnostik
Servis kalitesini arttırabilmek için en önemli unsur hızlı ve doğru arıza tespitidir.
Servisimizde, sizlere daha rahat ve seri bir hizmet vermek amacıyla aracınızın mekanik arızalarına, arıza test cihazı ile aracın elektronik sistemlerine bağlanarak kayıtlı arızalara doğrudan ulaşıp, muhtemel arızanın hangi sistem grubundan kaynaklanabileceği hakkında fikir edinilerek sorunsuz bir servis hizmeti sunulmaktadır.
ANLAŞMALI SİGORTA HİZMETLERİMİZ
Servisimizin anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri ile sizde aracınızın servis ücretlerini sigorta kapsamında geri alabilirsiniz.
Servis hizmetlerimiz gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü; Ford servis hizmetleri konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven veren bir şekilde uygulanmaktadır.
 
ARAÇ & FİLO KİRALAMA HİZMETLERİMİZ
Filo ve Uzun Dönem Kiralamada Ekonomik Çözümler.
Adanus Rent A Car olarak, otomobil kiralama sektörüne kaliteli hizmet anlayışı, müşterilerine vermiş olduğu önem ve uygulamış olduğumuz ekonomik fiyat politikası ile pazardaki payımızı her geçen gün artırarak, bu sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almış bulunmaktayız.
RS RADYATÖR - Radyatör Tamir ve Bakım Hizmetlerimiz
RS Radyatör Servisi oto yenileme sistemleri; plastik ve alüminyum parça tamiri ve oto bakım ve koruma sistemlerinden oluşmaktadır.
RS Radyatör Servisi konsepti; kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti, ucuzluk, hızlılık ve mobil servis prensiplerine dayanır.
Tekirdağ Otomotiv olarak 2008 yılının ortalarından beridir RS Radyör Adana bölge bayisi sıfatıyla radyatör bakım ve tamir görevini başarıyla sürdürmekteyiz. RS Radyatör olarak kalite politikamız gereği TS EN 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip bulunmaktayız.
T-BEKS ÇEVRECİ ARAÇ TEMİZLİĞİ
T-Beks, ülkemizin su fakiri ülkeler arasında yer aldığı göz önünde bulundurularak yaratılmış çevreci araç temizliği, çevreci oto temizliği, çevreci oto yıkama, çevreci oto kuaför hizmetleri sunan nano teknolojik ve susuz araç temizliği yapan bir markadır.
Tekirdağ Otomotiv olarak T-Beks Adana Bölge Bayiliği’ni yürütmekte, çevreye ve doğaya saygılı müşterilerimizin taleplerini temizlik ürünlerimiz ile bu doğrultuda karşılamaktayız.
7/24 ACİL YOL YARDIMI
Aracınızla ilgili sorununuz mu oldu hiç düşünmeyin, Tekirdağ Otomotiv 365 gün 24 saat Ford müşterilerine hizmet etmektedir.
Aracınız sizi yolda bıraktığında, Tekirdağ Otomotiv Gezici Oto Servisimiz, arızanın giderilip, aracın tekrar kullanılır hale getirilmesi amacı ile en kısa zamanda arızanın meydana geldiği yerde yanınızda olacaktır. Ayrıca Çekici Hizmetide verilmektedir.
TEKİRDAĞ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Demetevler Mh. M. Akif Ersoy Cad. No:3/A  01010 Seyhan/ADANA
Tel.: 0322 421 36 73
Fax: 0322 421 21 97
info@fordparcabul.com

Ana Sayfa  Yeni Üyelik |Haberler |Hakkımızda | Yardım | İletişim SİTEMİZ GÜNCELLENMİŞTİR
Ana Sayfa Hakkımızda Yeni Üyelik Alışveriş Sepetim Müşteri Hizmetleri Yardım İletişim


Tekirdağ Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.
Demetevler Mh. M. Akif Ersoy Cad. No:3/A 01010 Seyhan/ADANA
T.:0322.421 36 73 F.: 0322.421 21 97
info@fordparcabul.com

www.fordparcabul.com Tekirdağ Otomotiv'in online alışveriş sitesidir. © 2010 Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Tekirdağ Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. Demetevler Mh. M. Akif Ersoy Cad. No:3/A 01010 Seyhan/ADANA.